Сьогодні працівники Сихівської адміністрації та учителі нашої школи відвідали мобільний пункт забору крові від Львівський обласний центр служби крові та задонатили кров для ЗСУ!
По всій Україні стабільною лишається висока необхідність у донорській крові. Потреби динамічні і змінюються щодня залежно від обставин. Тому закликаємо вас бути свідомими та активно долучатися до подібних заходів! Ваша кров може врятувати життя!

Команда нашої школи здобула друге почесне місце з різницею в один м’яч (вчителі фізичної культури Марія Гнівушевська, Оксана Онишкевич).
Вітаємо!!! Молодці!!!
Дякуємо учасникам за участь у змаганнях і бажаємо не зупинятися на досягнутому!

Усе менше залишається на Землі місць де б не ступала нога людини. І все більше природа потерпає від її діяльності. Щоб зберегти нашу планету, придатною для життя, маємо навчитися бережливо ставитись до її багатств. Саме тому учні школи взяли участь в шкільному проєкті “Посади рослину – збережи планету” у межах STEM-освіти (учителі біології Світлана Вілюра та Зоряна Бешлей).

Доброта, щирість, чесність, ласка… всі ці чесноти учні 1-Б класу (класний керівник Оксана Антошик) вклали у свої неймовірно красиві писанки, які з любов’ю виготовляли на майстер-класі писанкарства.
Скоро Великдень.
Воскресне Христос і Воскресне Україна!
Дякуємо нашим захисникам!

Відповідь на це питання з’ясовували учні 4-Г класу (класний керівник Оксана Глібовецька) на бесіді з практичним психологом Ростиславом Барабашем.
“Наш секрет стійкості у єдності”

Участь учнів школи в шкільному проєкті "Ріст кристалів"Кристали – загадкові, красиві дари землі, які між іншим, можна не купувати в дорогих ювелірних крамницях, а виростити самим. У рамках шкільного проєкту «Ріст кристалів» (STEAM-освіти) учні 8-х класів, яким цікаво експериментувати, пробують створити таку красу самостійно. І вже є перші результати!
Читати повністю…