Учениці 9-х класів (уч. технологій Христина Пікулицька) поринули у світ італійської кухні і приготували ціле різноманіття піц!

Сьогодні учні 9-Б класу долучилися до всеукраїнського парламентського уроку, на якому мали змогу ознайомитись із тим, як працює Верховна Рада України, зі структурою та функціями єдиного законодавчого органу влади.

У межах проєкту «Надихай.Ся» відвідали
творчу зустріч із заслуженим артистом України, актором театру та кіно Олексієм Гнатковським, який наголосив, що кожен має на повну потужність працювати та намагатись бути корисним у тій ніші, в якій працює, вміти брати відповідальність за тих, кого ми навчаємо та виховуємо!
Дякуємо Управлінню освіти Львова за реалізацію такого важливого та захоплюючого проєкту!

Шкільний проєкт "Математична майстерня"
Цікаво,креативно та пізнавально проходив шкільний проєкт «Математична майстерня». Школярі здобували навички, які необхідні в сучасному житті. Було багато позитиву та гарних емоцій. Саме цей проєкт заохочує учнів вивчати математику та цікавитися нею.

Інтерактивний парламентський онлайн-урок від Освітнього Центру Верховної Ради України.