Готуючись до Великодніх свят, учні 4-В класу (класний керівник Леся Крилишин) на майстер-класі виготовили великодній кошик в техніці декупаж. Як результат, передсвятковий настрій, чудові поробки і позитивні емоції.

У наш час допомагати має кожен. Учні 5-А, 6-Б класів разом з учителями Іванною Єдинак, Світланою Вілюрою відвідали волонтерський центр “IDEYA”. Школярі спілкувалися з представниками центру, дізналися про його роботу і найголовніше – кожен став волонтером. Діти захоплено плели сітки, кікімери (химери) для військових, розуміючи, що так ми наближаємо перемогу.

Ми з нетерпінням чекаємо світлого свята Великодня. Вже незабаром традиційне освячення пасок та писанок…
Учні 5-А класу також не гаяли часу На уроці математики (вчитель Марія Сабан) діти розв’язували рівняння та приклади, щоб знайти відповідні частинки писанок та їх розмалювати. У всіх вийшли дуже гарні роботи, бо зроблені з душею!

Море позитивних емоцій та неймовірні враження отримали учні, взявши участь в проекті OCTOSCIENCE в Lviv Open Lab. Ця наукова пригода неодмінно запалила іскру інтересу наших учнів до науки:
– цікаві майстер-класи;
– вражаючі демонстрації;
– нові знання;
– гарно проведений час у колі друзів.
Продовження буде!
Дякуємо ЗСУ за можливість вчитися та розвиватися!

Війна – це найжорстокіша та найстрашніша сторінка нашої з вами історії, яка змінила життя не лише дорослих, а й дітей. Тому важливо про це говорити та не забувати. Учні 7-В класу (учитель Роксолана Кльоцко) поділились своїми думками щодо війни та порівняли тогочасні реалії з тим, як бачив їх колись письменник Григір Тютюнник у своїх творах, якими показав усі жахи того часу.

Вітаємо Ярину Семенюк, ученицю 5-Г класу, яка стала переможецею міського конкурсу з образотворчого мистецтва «Нескорена» у номінації «графіка».
Бажаємо подальших успіхів.
Пишаємось тобою!