Учні 10-Б та 11-Б класів переглянули фільм «Двадцять днів у Маріуполі» (класні керівники Ірина Чучвера та Іванна Єдинак). Це документальний фільм про російську облогу Маріуполя у лютому-березні 2022 року під час повномасштабного вторгнення РФ до України.
Попри усі розмови та чутки, до такого розвитку подій люди не були готові. Шок від жорстокості, з якою росіяни руйнували не лише будинки, а й долі безлічі маріупольців, журналісти пережили разом з усіма. На 21-й день після початку вторгнення їм вдалося виїхати через гуманітарний коридор. Відтоді у Маріуполі немає жодного журналіста.
РАЗОМ МИ – СИЛА!
РАЗОМ МИ – Україна!

Упродовж тижня учні 10-11-х класів на уроках економіки (вчитель Остап Коцюруба) презентували підсумки роботи над проєктом «Цифрова валюта чи паперові гроші. Що переможе в майбутньому?»
Окрім інтернет-джерел, власних передбачень і досліджень, представили й бачення цієї проблеми штучним інтелектом.

Цікаво, креативно та пізнавально проходив шкільний проєкт «Математична майстерня». Школярі здобували навички, які необхідні в сучасному житті. Було багато позитиву та гарних емоцій. Саме цей проєкт заохочує учнів вивчати математику та цікавитися нею.

У межах Загальнонаціональної акції єднання та віри «Випускники-2024 року для майбутніх поколінь» учні 11-х класів посадили кущі калини на подвір’ї рідної школи.
Війна змінила ВСЕ!
Але САМЕ ЦЕ покоління, яке відбудовуватиме й розбудовуватиме нашу Україну після Перемоги, прийде колись зі своїми дітьми чи онуками і скаже: «Поки Герої-воїни виборювали Перемогу, першим моїм кроком у нове доросле життя стало це посаджене Дерево – символ незламної віри в нашу Державу!»

Благодійний ярмарок «Великодній кошик» на підтримку ЗСУ організували учні, батьки та вчителі. Виручені кошти від продажу солодощів, великодніх сувенірів, оберегів, прикрас та аксесуарів ручної роботи будуть передані на потреби наших захисників.
Долучаючись до таких заходів, діти відчувають, що роблять щось потрібне і корисне, несуть радість людям, змінюють світ на краще!
В єдності наша сила!
Разом до ПЕРЕМОГИ!

Кристали – загадкові, красиві дари землі, які між іншим, можна не купувати в дорогих ювелірних крамницях, а виростити самим. У рамках шкільного проєкту «Ріст кристалів» (STEAM-освіти) учні 8-х класів, яким цікаво експериментувати, пробують створити таку красу самостійно. І вже є перші результати!

Учні школи мали нагоду зустрітися й поспілкуватися зі справжніми героями, які зі зброєю в руках захищають Україну, вистояли в боях, пережили полон, – військовими НГУ”Азов”. Старшокласники дізналися про історію створення полку “Азов”, його устрій, символіку, патріотичні й моральні цінності; довідалися про досвід воїнів; обговорили доленосні події в історії України.
Вшановуємо бойові подвиги захисників та українського народу в боротьбі за незалежність держави та її територіальну цілісність.
Дякуємо за Вашу незламність, неймовірну силу та відвагу!
Разом до Перемоги!