“Знай і вмій” – саме під таким гаслом пройшов конкурс плакатів серед учнів 8-х класів (уч. історії Христина Пікулицька) у рамках Дня цивільного захисту у школі.

Весело, азартно і з гарним настроєм – саме так пройшов квіз серед учнів 8-х класів у рамках Дня цивільного захисту у школі. Вітаємо команду учнів 8-Б класу з перемогою!
Захід організували уч. історії Христина Пікулицька,  педагог-організатор Тетяна Котельник-Лоза, уч. економіки Остап Коцюруба.

В рамках Дня цивільного захисту відбулася комбінована воєнізована естафета серед учнів 8-Г класу (уч. фізичної культури Едуард Якушевський, Марія Гнівушевська, Юрій Весельський). Учні збирали “тривожну валізу”, тренувалися евакуйовуватися з умовно зараженої зони, училися гасити пожежу та надавати допомогу потерпілому.