Благодійний ярмарок «Великодній кошик» на підтримку ЗСУ!
Благодійний ярмарок «Великодній кошик» на підтримку ЗСУ організували учні, батьки та вчителі. Виручені кошти від продажу солодощів, великодніх сувенірів, оберегів, прикрас та аксесуарів ручної роботи будуть передані на потреби наших захисників.
Долучаючись до таких заходів, діти відчувають, що роблять щось потрібне і корисне, несуть радість людям, змінюють світ на краще!
В єдності наша сила!
Разом до ПЕРЕМОГИ!

Сучасне життя сповнене напруги і хвилювань, проте має значення зовсім не те, що з нами відбувається, а те, як ми це сприймаємо. Саме тому було проведено тренінг-гру «Психоемоційне розвантаження» у 8-В класі (учитель біології Бешлей Зоряна), де учні визначали самооцінку емоційної стійкості, виконували вправи «Емоційний термометр», «Баночка позитиву», «Колективна поема» та обговорювали можливості подолання стресових ситуацій.