Канікули для вчителя – це час для самоосвіти та особистісного розвитку. Щоб покращити свої педагогічні навички та вміння, освітянські спільноти вчителів англійської мови, біології та хімії, вчителів-словесників, математиків, фізиків та інформатиків поділилися досвідом роботи в науково-педагогічному проєкті «Інтелект України».
Навчаємось та вдосконалюємось для цікавих і корисних уроків

Свобода вибору, вільне трактування того чи іншого явища, химерне та непередбачуване і суворі канони, література та інші види мистецтва… Саме про це йшла мова на інтегрованому уроці на тему “Бароко і Класицизм в поезії та мистецтві” у 8-Б класі (учителі: Ірина Жеребецька, Наталія Мартинишин, Мар’яна Павельчак). Багаж знань учнів поповнився духовними надбаннями попередніх епох, до яких і нині звертаються митці різних країн.

Сьогодні талановиті учні 6-А класу (вч. англійської мови Катерина Кравс) ділилися враженнями від своїх улюблених книг А яка є ваша улюблена книга?