Година спілкування в 8-В класі!
Символи української нації – видатні особистості, які творили мрію мільйонів українців у боротьбі за свободу, волю України.
Учні 8-В класу (кл.кер.Мукан М.В.) на годині спілкування перегорнули сторінку Книги Пам’яті про українців, які віддали своє життя в боротьбі за Соборну Україну.
Всім, хто протягом століть проніс прапор боротьби за Україну!
Вічна Слава Героям!
Слава нації!??
Україна ! Понад усе!

Безпека в Інтернеті. Відповідальність за вчинення протиправних дій.
Безпека в Інтернеті ?
Відповідальність за вчинення протиправних дій ⚖️. Питання, які обговорювали учні 6-7 класів з інспектором сектору Ювенальна превенція Львівської області ЛРУП 2 ГУНП у Львівській області, лейтенантом поліції Жолнович Мартою.
Дирекція школи дякує за проведений захід!
Також закликаємо батьків спілкуватися з дітьми, звертати увагу на їх коло спілкування, поведінку, способи проведення дозвілля!

Година спілкування в 8-Г класі "Крим - це Україна"!
Єдина країна ??, єдиний народ ??
Народ, який пройшов тяжкий шлях до свого відродження – не поставити на коліна, не зламати. Цей народ має право жити в своїй країні , має право на вибір, має право на супротив. У цьому переконались учні 8-Г класу ( кл.кер. Біжко Л.Я) на годині спілкування “Крим – це Україна “.

Година спілкування в 9-А класі "Війна, що змінила кожного"
Крим – це Україна??
Звільнення Криму – це питання повернення до пріоритетів міжнародного права та історичної справедливості. У цьому переконалися учні 9-А класу (кл. кер. Чучвера І.В.) на годині спілкування: “Війна, що змінила кожного”
?Віримо в наших військових.
УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ!