Зустріч учнів 9-А класу з отцем Дмитром!
У найскладніший для України час кожен переживає зміни настрою та поведінки під час спричинених воєнними діями подій.
У 9-А класі (кл.кер. Чучвера І.В.) відбулася зустріч з отцем Дмитром Церква Різдва Пресвятої Богородиці, Львів-Сихів (УГКЦ) на якій обговорили питання турботи про емоційний та моральний стан.
Віримо все буде добре!??І буде перемога

Година спілкування в 6-В класі «Бережи природу»
Природа – це наш скарб ??
Обов’язком кожної людини є турботливе ставлення до природи та її охорона.
У 6-В класі (кл.кер. Пач О.Г.) відбулася година спілкування «Бережи природу», на якій учні створили зелену карту планети ?.

Зустріч учнів 6-Г класу з отцем Андрієм!
Одвічна боротьба добра і зла.
Чому процес навчання і пізнання такий важливий для вирішення цієї проблеми? ?
Відбулася зустріч учнів 6-Г класу (кл.кер. Олійник О.П.) з отцем Андрієм Церква Різдва Пресвятої Богородиці, Львів-Сихів (УГКЦ) на якій обговорили негативний вплив недостовірної та шкідливої інформації з гаджетів на дитячу свідомість.

Цікаві досліди з Мобільною науковою лабораторією!
Фізика – наука експериментальна ?
Розповіді, пояснення чи прочитаний підручник ніколи не замінять проведеного досліду чи експерименту ?.
Упродовж тижня учні мають нагоду спостерігати і проводити цікаві досліди з Мобільною науковою лабораторією (уч. фізики Камінська М.Т.)
Наука йде до тебе❤️