Кожен наш учинок наближає нас до ПЕРЕМОГИ!
Кожен наш учинок наближає нас до ПЕРЕМОГИ!!! Прикриваємо тил хлопців з передової!
У Центрі Довженка учні 9-В кл.(кл. кер. Іванець О.В.) та учні 11-А кл.(кл. кер. Гладун С.Б.) долучилися до благодійного перегляду фільму «SuperШкола2», у такий спосіб зробили свій вклад у збір коштів для купівлі автомобіля хлопцям 129 батальйону ТРО.
Все буде Україна! Дякуємо ЗСУ за таку можливість!

Участь учнів школи в інтерактивному парламентському онлайн-уроці "Принципи роботи Верховної Ради України, її функції та структура"
У всі часи молодь завжди була і залишається рушійною силою нашої держави ?. Бути обізнаним, що таке влада та як вона функціонує, сьогодні,як ніколи, дуже важливо ?!
Учні 9-Б класу(кл.кер. Кисельников В.В.) та 9-В класу (уч. правознавства Моравська Н.І.) були учасниками інтерактивного парламентського онлайн-уроку “Принципи роботи Верховної Ради України, її функції та структура” за участі народного депутата України М. Княжицького.
Все буде УКРАЇНА! ??

Тренінг в 10-Б класі "Мої ресурси"
У ці часи випробувань – нам так важливо берегти наше психічне здоров’я і плекати нашу стійкість! ?
До Міжнародного дня боротьби з депресією в 10-Б класі (кл. кер. Єдинак І.Я.) відбувся тренінг «Мої ресурси!»❤️. Учні ознайомилися з поняттям стрес, його ознаками, видами та наслідками. А також створили свій рецепт стійкості!
Щоби вистояти – ми потребуємо сили. Вона – у наших цінностях, вона у нашій єдності і взаємопідтримці! ??
Все буде УКРАЇНА!

Наука йде до тебе!
Розповіді, пояснення чи прочитаний підручник ніколи не замінять проведеного досліду чи експерименту ?.
Упродовж тижня Мобільна лабораторія працювала для учнів початкової школи та була активно залучена для тематичних уроків.
Для учнів 7-го класу було проведено тематичний урок “Атмосферний тиск і його вимірювання” (уч. фізики Кавецький Р.С.) та для учнів 8-го класу “Травна система людини” (уч. біології Вілюра С.Й.).