Урок мужності в 6-Б класі до Дня українського добровольця!
Не заради орденів, а за покликом сердець взялися у 2014 році за зброю тисячі українців, коли над Україною нависла смертельна загроза. Вони стоять на смерть заради перемоги сьогодні… Разом ми нездоланна сила ??
До Дня українського добровольця у 6-Б класі (кл.кер. Паляниця І.І.) відбувся Урок мужності.
Все буде УКРАЇНА!

Бесіда-застереження "Як діяти у випадку небезпеки?"
Як поводити себе у випадку небезпеки? ?
Як мінімізувати ризики? ?
Потрібно бути обізнаним і озброєним знаннями! ?
Чіткі поради як діяти в разі небезпеки отримали учні 8-Б класу (кл.кер. Коваль Н.М.) під час зустрічі в Бібліотека для дітей “Сихівська” з представником Управління запобігання НС та ЦЗ по Львівській МТГ ГУ ДСНС України у Львівській області Тарасом Бурим.

"Старти надій" для учнів 5-х класів!
Спорт – це модно, стильно, круто! ?
Відкритий захід “Старти надій” відбувся для учнів 5-х класів (уч. Гнівушевська М.Я.).
У напруженій та дуже цікавій боротьбі перше місце вибороли учні 5-А класу ?, друге місце розділили учні 5-Б та 5-В класів ?, третє місце посіли учні 5-Г класу?.
Вітаємо!!! ? Молодці!!! ?