Зустріч з відомою поетесою Марією Людкевич в оновленій шкільній бібліотеці!
Поезія надихає… ?
У Всесвітній день поезії учні 4-Б класу(кл. кер. Антошик О.Й.) поринули у світ прекрасного…В оновленій шкільній бібліотеці діти зустрілися з відомою поетесою Марією Людкевич. Зустріч пройшла у щирій, по домашньому затишній, атмосфері. Дітки декламували вірші п. Марії, задавали цікаві запитання, а Марія Йосипівна ділилася спогадами свого життя.
Зустріч подарувала гарний настрій та багато позитивних емоцій усім присутнім!!! ??

Учні 2-В класу приєдналися до всесвітньої акції-флешмобу «LOTS OF SOCKS”!
#синдром_даун_2023
У Всесвітній день людини з синдромом Дауна ? учні 2-В класу (кл.кер. Турянська Г.Я.) приєдналися до всесвітньої акції-флешмобу «LOTS OF SOCKS” ?
«Lots of socks» – це про те, як воно: виділятися серед інших і привертати увагу. Про підтримку і важливість бути частиною суспільства, навіть якщо ти не такий, як усі! ???