«Весна починається з Шевченка». Такими словами розпочався урок у 2-А класі ( уч. Новосядла І. Б.). Діти переглядали презентацію, декламували вірші, виконували пісні, малювали ілюстрації до творів нашого славетного Кобзаря.

Урок технологій в 11-Б класі!
Фрукти ???- це джерело вітамінів і мінералів. А красива нарізка фруктів – це прикраса будь-якого столу і гарний настрій ?.
Урок технологій в 11-Б класі (уч. Дідич Ю.М. )

Година спілкування в 10-Б класі "Війна. Вплив на природу і людину".
Україна – країна з дивовижною природою.
Російське вторгнення в нашу державу завдає непоправної шкоди довкіллю. Сотні, тисячі рідкісних тварин та рослин, унікальні заповідники знищуються через російську агресію.
У 10-Б класі (уч. Козловська Н.Д.) відбулася година спілкування “Війна.Вплив на природу і людину”. Учні переглянули презентацію про стан заповідних територій, виступили з повідомленнями про хімічне та радіаційне забруднення, послухали розповідь однокласника з Херсонської області про Олешківські піски.
З Україною в ❤️!

Тематичний день "Вшановуємо Тараса Шевченка" в 1-Б класі!
Тематичний день “Вшановуємо Тараса Шевченка” в 1-Б класі (кл.кер.Грудка С.В.). Діти читали напам’ять твори поета, списували каліграфічно вірш “Зацвіла в долині червона калина” та розкодовували слова-факти з життя та творчості Тараса Шевченка, обчислюючи математичні вирази.
Усі отримали диплом “Маленький Кобзарик”!
Все буде УКРАЇНА! ??

Учні 4-А класу віддають шану Кобзареві!
?? Тарас Шевченко – поет, художник, гордість України, символ незламної боротьби.
?‍♀️?‍♂️Учні 4-А класу ( кл. кер. Стасишин О.І.) віддають шану Кобзареві.
Низький уклін тобі, Тарасе,
Хай вірші линуть світом і пісні…
Ти в пам’яті завжди в наших серцях❤️

Скільки живемо – стільки дивуємося. Здавалося б, знаємо багато про Тараса Шевченка, але робимо щоразу для себе чимало відкриттів у пошуках незвіданого.
“Шевченко – наш. Він для усіх століть” – науково – практична конференція, присвячена 209 річниці від дня народження Великого Кобзаря, яку підготували і провели учні 10 – В класу ( кл. кер. Моравська Х.Й.)