Твій шлях у світ професій!
Мрія й реальність – як їх поєднати? ?
Як не помилитись у виборі своєї дороги, щоб бути щасливим у праці? ?
Ці проблеми обговорювали школярі 10-тих класів із фахівцем з профорієнтації Львівської філії Львівського обласного центру зайнятості Юлією Стефанчук.

Участь учнів 7-х класів у Всеукраїнському уроці з профорієнтації!
Обери професію своєї мрії! ?
У рамках Всеукраїнського проєкту з профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії» учні 7-х класів взяли участь у Всеукраїнському уроці з профорієнтації за участі провідних українських роботодавців, який відбувся у прямому ефірі національного телемарафону «Єдині новини».

Quiz “Я це вже можу»
Вивчення двох іноземних мов у контексті шкільної освіти – це реальність та потреба сьогоднння ?, і це не завжди про «нудно»?«страшно»?та «не цікаво»?.
У 5-А та 5-Б класах (уч. німецької мови Кунець Г.І.) відбувся Quiz “Я це вже можу». Учні демонстрували вміння правильно будувати словосполучення та речення, складати діалоги в умовах, наближених до реальних.

Тренінг «З розумінням до кожного» провели для учнів 3-В класу!
Що ви знаєте про толерантність??
Тренінг «З розумінням до кожного» провели для учнів 3-В класу (кл.кер. Крилишин Л.П.) фахівці із соціальної роботи Львівський міський центр соціальних служб. З’ясовували, що таке толерантність, шукали точки дотику між друзями, вчилися розуміти кордони інших людей ?.
Щиро дякуємо за практичні знання, а учням за активність! ?