Учні 7-х класів (уч. історії Пікулицька Х. І.) взяли участь у XVI Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На Урок» з історії. Вітаємо учениць 7-Б класу Пікневич Юлію та 7-В класу Лису Христину, які отримали дипломи ІІ ступеня; учениць 7-Б класу Гамулець Соломію та Гапій Ольгу, 7-В класу: Волосянську Ангеліну, Ганяк Ангеліну, Хода Вікторію та Чікуліну Аліну, які отримали сертифікати про участь!

У жовтні учні нашої школи взяли участь у бліц-конкурсі українського патріотичного смайлу до Дня українського козацтва та Дня захисників та захисниць України.
Вітаємо Ганяк Ангеліну, ученицю 7-В класу (кл. кер. Подоляк І. В.), яка отримала диплом ІІ ступеня!
Учениці 5-А класу (кл. кер. Чорна Л. М.) Букатрик Софія та Гнівушевська Марта, учні 5-Г класу (кл. кер. Кравс К. В.) Генега Анастасія, Лаврій Владислав, Лебедюк Софія, Марків Анастасія, Мороз Анастасія, Остюк Тарас, Патляковська Роксолана, Руський Андрій, Цимбал Артем та Шмигельський Остап отримали дипломи учасників. Гордимося нашими талановитими учнями!

Літературна вікторина в 8-Г класі!
Тарас Шевченко — це вічний вогонь, що ніколи не згасне в серцях народу. Ми, нащадки, будемо завжди берегти у своєму серці той вогник любові до Вітчизни, який запалив поет своїми безсмертними творами.
Учні 8-Г класу (вч.Біжко Л.Я) у формі літературної вікторини пригадати найважливіші моменти із життя і творчості славетного Кобзаря ??

Квест у 3-Г класі  "Що я знаю про Т.Г. Шевченка?"
Сьогодення свідчить, що український народ шанує свого Кобзаря, знає його вірші.
Учні 3-Г класу (кл.кер. Глібовецька О.Б.) декламували поезію великого поета, змагаючись у квесті “Що я знаю про Т.Г. Шевченка?” ??

Тарас Шевченко - гордість України!
Учні 1-А класу (кл.кер. Потюк О.М.) ознайомилися із дитинством маленького Тараса та декламували вірші великого Кобзаря ??

Квест-гра «Шляхами Тараса»!
“…І мене в сім’ї великій,
В сім’ї вольній, новій,
Не забудьте пом’янути
Незлим тихим словом!”
У день народження великого Кобзаря учні 5-В (уч. Гарват С.В) та 5-Г (уч. Паславська Н.Р.) класів провели квест-гру «Шляхами Тараса»??

Досліди з хімії у справжній лабораторії!
Відтепер учні сихівських шкіл зможуть проводити лабораторні роботи з хімії у спеціально облаштованій Першій молодіжній лабораторії. Її відкрили у просторі Lviv Open Lab ?.
St.lab – науковий хаб, де діти зможуть всю теорію втілити на практиці ?
Для цього у лабораторії є професійні та безпечні прилади, яких не знайти у звичайних навчальних лабораторіях ?. І все це абсолютно безкоштовно ?.
St.lab – наука поруч ❤️