Учні 8-Г класу відвідали в театрі ім. Марії Заньковецької виставу М. Старицього «За двома зайцями»!
Відвідування театру – подія, яка вносить у наше життя різноманітність і красу?.
Театр лікує, театр заспокоює і дарує справжні емоції ?.
Море яскравих ?і позитивних ☺емоцій отримали учні 8-Г класу (кл.кер. Біжко Л.Я ), під час перегляду вистави М. Старицього «За двома зайцями» у театрі ім. Марії Заньковецької.

Виступ учнів 6-Б класу на відкритті меморіальної дошки Юрію Руфу!
Весняні канікули для учнів 6-Б класу(кл.кер.Паляниця І.І.) цікаві і особливі?. Діти побували в Національному лісотехнічному університеті України.
У цьому закладі працював Герой України Юрій Руф( Дадак). Наш дитячий хор(керівник Бриж В.Ю.) запросили виступити на відкриті меморіальної дошки Юрію Руфу.
Також учні відвідали виставку присвячену Герою України у бібліотеці університету. Ознайомилися з роботою наукової бібліотеки університету.
Все буде УКРАЇНА! ??