«Твори і перемагай 2023»
Вітаємо ученицю 5-Г класу Генегу Анастасію з ІІ місцем та учня 3-Г класу Бжезинського Олега з ІІІ місцем у змаганнях з початкового технічного моделювання «Твори і перемагай 2023» на першість м.Львова (керівник гуртка Лобанова Л.Ю.)
Молодці!!! Пишаємося вами!!! ??

Тренінг "З розумінням до кожного!" в 4-А та 4-Б класах
Толерантність – це єдність у різноманітті…?
До учнів 4-А (кл.кер. Стасишин О.І.) та 4-Б (кл.кер. Антошик О.Й.) класів завітали фахівці із соціальної роботи Львівський міський центр соціальних служб з темою «З розумінням до кожного».
Учні разом з тренерами Юлією Яворською та Орестом Гриновцем ділилися думками, як можна проявляти толерантність до природи, тварин та людей. Придумували вирішення ситуацій, де іншим людям потрібна допомога, або коли вони зустрічаються в житті з людьми з іншими вподобаннями. Також кожен під час вправи мав можливість знайти однодумців та зрозуміти як багато спільного об’єднує з однокласниками поруч.
Щиро дякуємо за практичні знання, а учням за активність!?
Все буде Україна!??

Тренінг у 9-А класі "Здоров’я – неоціненний скарб нації"
Єдина краса – це здоров’я?(Г. Гейне)
До ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ЗДОРОВ’Я ? в 9-А класі (кл. кер. Чучвера І.В.) відбувся тренінг “Здоров’я – неоціненний скарб нації”. Учні взяли активну участь в обговоренні даного поняття та зробили «здорові висновки» про цінності життя, відбулися руханки?‍♂️. Будьте здорові, бережіть себеі піклуйтеся про своє, та здоров’я своїх близьких кожного дня, адже ПЕРЕМОГА вже зовсім скоро! ??

Юні кулінари??2-В класу(вч.Турянська Г.Я.) власноруч прикрасили різноманітні солодкі пряники?, які подарували своїм найріднішим.
Солодкий майстер-клас з декорування пряників залишив позитивні емоції та хороші спогади.