#proпрофесії 7-В клас
«Немає більшої радості, аніж жити за покликанням». Цікавою та пізнавальною була зустріч учнів 7-В класу (кл.кер. Подоляк І.В.) із дідусем-філологом, істориком, директором музею «Криївка» Поповичем Іваном Івановичем.
Дякуємо за цікаву розповідь ??

#proпрофесії 7-В клас
«Є тисячі доріг, мільйон вузьких стежинок,
Є тисячі ланів, але один лиш мій…»
Обрати «свою» професію учням 7-В класу (кл.кер. Подоляк І.В.) допомагала бабуся- історик, інспектор комісії у справах неповнолітніх п.Тамара Миколаївна.
Дякуємо за цікаву розповідь ??

#proпрофесії 5-Г клас
Відбулась онлайн-зустріч учнів 5-Г класу (кл.кер. Кравс К.В.) із адвокатом Русланом Джуглею.
Перш за все, він розповів учням про перспективи професії адвоката та особливості професійної діяльності правників. Учні отримали глибокі знання у галузі права та все, що потрібно знати про професію «Адвокат». Учні активно брали участь в обговоренні «права і законів».

#proпрофесії 5-Г клас
Слова великого драматурга В. Шекспіра: «Все наше життя – гра, а люди в ній – актори». ?
Професія актора театру – творча. Вона передбачає не тільки зовнішнє, а й внутрішнє перевтілення.
Про театральне мистецтво учням 5-Г класу (кл.кер. Кравс К.В.) розповіла мама учня Ірина Остюк, котра працює акторкою в театрі «Львівський театр ляльок». Із великим захопленням діти слухали про життя акторів театру. Дякуємо за можливість долучити дітей до мистецтва ??

#proпрофесії 8-Г клас
Перукар — це й художник, і психолог, і довірена особа ?ч
Професія перукаря завжди була, є і буде актуальною, тому що не підвладна ні часу, ні кризам.
Тож яким повинен бути сучасний перукар учні 8-Г класу (кл.кер. Біжко Л.Я) дізнались із розмови з мамою учениці Гандзяк Христини, пані Юлією. Юлія Євгенівна розповіла як правильно доглядати за волоссям, а також про сучасні тенденції створення зачісок.

#proпрофесії 2-А клас
Усі ми хочемо сучасно та модно виглядати. Завжди стараємось купити наймодніші бренди.
У 2-А класі (кл.кер.Новосядла І.Б.) модний показ! Пані Христина – дизайнер-модельєр і мама учня Факи Артема, знає все про одяг. Пишаємось нашими батьками! ??

#proпрофесії 2-А клас
Про права і обов‘язки у школі згадуємо щодня. А як ці речі трактує професійний юрист? ?
Пані Оля, мама учениці 2-А класу (кл.кер.Новосядла І. Б.) прийшла до школи з Конституцією України. Діти слухали уважно і мали безліч запитань. Пишаємось нашими батьками! ??

#proпрофесії 4-В клас
Спитай у тата ?‍⚕️ і у мами,??‍⚕️ які професії у них. Професій різних є чимало, сповна їх вистачить на всіх!
У 4-В клас (кл.кер. Гриник Н.В.) завітала мама учениці Риндик Олени, пані Ірина, викладач англійської мови.??
В ігровій формі пані Ірина пояснила дітям, що для того, щоб бути успішним у житті, знання англійської мови просто необхідні.

Учні 7-В класу переглянули виставу «Сватання на Гончарівці»
?Театр – це традиція, історія, центр культури, відпочинок, життя. Учні 7-В класу (кл.кер. Подоляк І.В.) переглянули виставу «Сватання на Гончарівці» у Національному драматичному театрі ім. М. Заньковецької.

#proпрофесії 3-В клас
Здоров’я-це дар природи. Коли ми його втрачаємо,то нам на допомогу приходять медики ??‍⚕️.
Нестерчук Марія розказала учням 3-В класу (кл.кер. Крилишин Л.П.) про важливість своєї професії, чим цікава медсестринська справа, як надавати першу допомогу ?