Від початку повномасштабної війни росії проти України загинули 228 українських спортсменів та тренерів. У знак вдячності спортсменам, які могли б своїми досягненнями підвищити імідж нашої країни на світових спортивних аренах, а віддали життя заради майбутнього наших дітей, учні із учителем фізкультури Якушевським Е. О. створити арт-інсталяцію, переглянули інформаційні відеоролики та провели турнір з фут-залу на честь “Янголів спорту”.

Чорнобиль – чорний більУкраїни…
Сьогодні 37 років Чорнобильської
катастрофи. У Бібліотека для дітей “Сихівська” учні 8-а класу (кл. кер. Глібовецька Є. І.) разом з Оксаною Маркіянівною Чорномаз перегорнули ці трагічні сторінки нашої історії. Зустріч зворушлива, змістовна, запам’ятається назавжди.

#Школа_90_м_Львова #СЗШ_90_міста_Львова

«Чорнобиль - це рана, яка не загоїться ніколи»
«Чорнобиль – це рана, яка не загоїться ніколи» – під таким гаслом учні 9-х класів провели урок-круглий стіл (уч.історії Петренко Г.Г.)
26 квітня 1986 року… Була весна – квітуча, напоєна запахами землі і нового життя. Ніхто не здогадувався, що ця весна назавжди чорними літерами буде вписана в історію нашого народу і людства, що про невелике місто Чорнобиль дізнається весь світ.