#proпрофесії 10-А клас
Цікавою та пізнавальною була зустріч учнів 10-А класу (кл.кер. Ткач І.Є.) з мамою Остапа Чопика, Наталією Володимирівною, науковим співробітником ДБ/Поліком при каф. ХТПП; асистентом каф. ХТПП. Кафедра “Хімічної технології переробки пластмас” Національний університет “Львівська політехніка”
“Інститут хімії та хімічних технологій”. Наталя Володимирівна розповіла про специфіку своєї роботи.

#proпрофесії 5-В клас
Чи думала у десятирічному віці п. Галина Мунжов, що обере професію мікробіолога? ??‍?Мабуть, ні, проте, із захопленням розповідала про свою роботу учням 5-В класу (кл.кер. Гарват С.В.).
Діти слухали цікаву інформацію про те, як ростуть дріжджі для виробництва квасу, змогли подивитись під мікроскопом на бактерії ?та навіть перевірити чистоту рук за допомогою люмінометра ??А на завершення усі посмакували Львівським квасом!

#proпрофесії 1-Г клас
«Кухар – це людина, яка професійно готує їжу».
Бабуся Бавдиса Андрія розповіла учням 1-Г класу (кл.кер.Куземська Н.Й.) про особливості професії “кухаря” у шкільній їдальні.

#proпрофесії 1-Г клас
«Рятувальник – це той, хто рятує чужі життя, щоразу ризикуючи своїм».
Учні 1-Г класу (кл.кер.Куземська Н.Й.) дізнались від батька Войтовича Давида важливість професії “рятувальника”.

#proпрофесії 1-В клас
Дарувати людям чудовий настрій і привабливий зовнішній вигляд покликана професія перукаря. З такими переконаннями відбулася зустріч з учнями 1-В класу (кл. кер. Василенко Н. С.) Гонтар Галини Степанівни, мами учня Гонтара Святослава.
Під час зустрічі в класі панував веселий настрій. Діти ознайомилися з інструментами перукаря, дізналися як доглядати за волоссям, побували в ролі клієнтів перукарні??‍♀️.
Дівчатка вдячні мамі за чудові міні-зачіски! ??

#proпрофесії 1-В клас
Професія провізора – важлива і надзвичайно відповідальна! Про це, як ніхто краще, знає пані Ірина, мама учениці 1-В класу (кл. кер. Василенко Н. С.) Надяк Анастасії.
Під час зустрічі з маленькими школяриками Ірина Іванівна розповіла про свою професію, показала дітям як визначати термін придатності ліків, наголосила про правила поводження з лікарськими засобами.
Звернула увагу, що від її порад та консультацій залежить здоров’я людей. Ми пишаємось нашими батьками! ??

#proпрофесії 1-В клас
Надзвичайно цікавою і захоплюючою була зустріч учнів 1-В класу (кл. кер. Василенко Н. С.) з бабусею Гурки Мілани – гальваніком за професією.
Любов Володимирівна доступно розповіла маленьким першокласникам, як можна надати старим металевим речам нове життя. Діти мали можливість порівняти старі й оновлені вироби.
Враження і емоції переповнювали всіх!??

Екологічна вікторина "День, який може змінити світ" до Міжнародного дня Землі!
“Ми не отримали Землю в спадщину від наших батьків, ми взяли її в борг у наших дітей”. 22 квітня – Міжнародний день Землі ?. Це день, коли людство зосереджує увагу на гострих проблемах навколишнього середовища та вживає заходів для їх вирішення. По всьому світу люди висаджують дерева, кущі, прибирають парки, сквери, проводять екологічні акції.
З цієї нагоди учні 8-А класу (вч. географії Казимірська Р.І.) та 8-Г класу (вч. географії Іванець О.В.) взяли участь в екологічній вікторині “День, який може змінити світ”: розв’язували екологічні задачі, аналізували наслідки екологічних катастроф у світі, виконували завдання на місцевості, а також озеленили пришкільну територію ?.

Підняття Державного Прапора України
Розпочали новий навчальний тиждень з нашої доброї традиції – підняття Державного Прапора України ??
Дякуємо учням 3-А класу (кл.кер. Стадник С.П.) за продовження ініціативи??
Все буде УКРАЇНА! ??