Спільною працею ми наближаємо нашу ПЕРЕМОГУ! ??
У Відділі освіти Сихівського та Личаківського районів відбувся звіт про використані кошти з ярмарку, який проходив 19 березня біля Центру Довженка. Усі 100% зібраних коштів перерахували на потреби ЗСУ.
Начальник відділу освіти Давнюк В.М. та Марта Жук привітали учнів та педагогів-організаторів.
Наша школа та особисто педагог-організатор Христина Пікулицька отримали подяки за участь у боротьбі за Незалежність України, підтримку діяльності волонтерського осередку #Lviv_opir
Щиро дякуємо усім учням, батькам та вчителям, які долучилися до проведення ярмарку? Це Ваша заслуга
Спільною працею ми наближаємо нашу ПЕРЕМОГУ!
Але найбільша подяка  нашим воїнам, які роблять неймовірне – боряться за нас усіх!
Слава Україні!  Героям Слава!

"Школа майбутнього першокласника"
9️⃣0️⃣ школа м. Львова радо розкриває свої обійми для нових учнів та батьків ??
За ініціативою і побажаннями батьків у нас функціонує «ШКОЛА МАЙБУТНЬОГО ПЕРШОКЛАСНИКА»????.
Що ж пропонує ця школа для майбутніх учнів? ?
Під час першої зустрічі діти сповна відчули атмосферу школи ?, пройшлись коридорами, ознайомились із шкільною бібліотекою ?, спортивним залом ⚽️, басейном ??‍♀️, їдальнею ??‍?.
Із великою цікавістю і запалом майбутні першокласники стали частинкою освітнього процесу ??

#proпрофесії 10-В клас
Фармацевт – це людина, яка не тільки може вимовити “ацетилсаліцилова кислота”, прочитати все, що виписали нам своїм нерозбірливим почерком лікарі, а ще й з легкістю знайти потрібний препарат на полиці серед тисяч інших баночок та коробочок, порадити аналоги, підказати, як правильно приймати ліки, допомогти визначитися з таблетками. З великим зацікавленням про особливості цієї професії слухали учні 10-В класу (кл.кер. Моравська Х.Й.) розповідь фармацевта Гілети О.В.
Дякуємо за змістовну розповідь!

#proпрофесії 7-Б клас
Якщо у вас є домашня тваринка, ви вже знаєте, скільки радості та щастя вона може принести. У той же час, її утримання – справа відповідальна і непроста.
Які предмети треба добре знати, щоб стати ветеринаром, коли виникла ветеринарія, що впливає на здоров’я та поведінку домашнього улюбленця? На основі цих питань був побудований сьогодні діалог доктора філософії галузі знань “Ветеринарна медицина”, практикуючого ветеринарного лікаря та фармацевта п.Володимира Мартинишина з учнями 7-Б класу (кл.кер. Жеребецька І.Б.). Школярі дізналися, чим займається ветеринарна медицина, яким має бути правильне харчування домашньої тваринки, чи обов’язкові вітаміни та вакцинація, які є хвороби тварин, що передаються людям тощо.
Дякуємо п.Володимиру за дуже цікавий і пізнавальний діалог!

#proпрофесії 10-В клас
Налагодити співіснування великого колективу – це ще той виклик. Адже якість роботи підприємства залежить від згуртованості великої кількості людей. Тому сьогодні стають такими популярними HR – відділи. Про специфіку їх роботи (підбір, найм, адаптацію, навчання та розвиток персоналу) розповіла мама учня 10-В класу (кл.кер. Моравська Х.Й.) – Вятковська К.С., керівник управління персоналом.

#proпрофесії 9-А клас
Учні 9-А класу (кл. кер.Чучвера І.В.) зустрілися із мамою-державним службовцем департаменту економічної політики Львівської обласної державної адміністрації Широчук Галиною. Під час зустрічі учні дізнались багато цікавого. Дякуємо за змістовну розповідь ? про програми по залюченню коштів на будівництво нових та реконструкцію існуючих лікарень, садочків, шкіл, спортивних комплексів ??.

#proпрофесії 10-В клас
Світ професій складний та захопливий. Зорієнтуватись у ньому інколи дуже важко. Сьогодні на допомогу дітям 10-В класу (кл. кер. Моравська Х.Й. ) прийшла мама ВариводаС.М. – лікар-стоматолог, яка розповіла про особливості та тонкощі своєї професії.

#proпрофесії 4-В клас
У зв’язку з розширенням мереж супермаркетів,? стрімко набирає популярності професія товарознавця. Ця людина здатна за лічені хвилини відрізнити якісний товар від неякісного. ??
Дякуючи мамі учня Грицевича Влада, пані Галині, учні 4-В класу (кл.кер. Гриник Н.В.) спробували себе у ролі покупця і товарознавця. Всі отримали багато позитивних емоцій.?

#proпрофесії 9-В клас
Юрист- складна та цікава професія з довголітньою історією і водночас одна з найзатребуваніших спеціальностей на сьогоднішній день. Це пояснюється тим, що в сучасному суспільстві жодна сфера не обходиться без правового регулювання. Хоча вивчитися на юриста достатньо непросто. Про це на зустрічі з учнями 9-В класу (кл. кер. Іванець О.В.) розповіла Козак Оксана Михайлівна, викладач Львівського фахового коледжу економіки та права, яка навчає майбутніх юристів. Учні дізналися про умови навчання у коледжі, почули, де працюють випускники-юристи, розв’язували з п.Оксаною правові задачі, а також на мить відчули себе суддями, примірявши суддівську мантію.

#proпрофесії 6-В клас
У сучасному світі панують і сучасні професії! Професія маркетолога, батька учениці Скобало Вікторії пана Ярослава неабияк зацікавила та вразила учнів 6-В класу (кл.кер. Пач О.Г.).
Учні прослухали змістовну та цікаву інформацію про принципи маркетингу та вели обговорення.