Проведено товаристську зустріч з футзалу між збірними учнів 6-х (уч. фізкультури Онишкевич О.М.) та 5-х класів (уч. фізкультури Гнівушевська М.Я.) на честь “Янголів спорту” – футболістів, які загинули від початку широкомасштабного вторгнення росії на територію України.

Урок англійської мови в 2-В класі
У Великий Четвер учні 2-В класу разом із вчителями англійської мови Гнатів І.М. та Токарською А.Р. розмальовували писанки і прослуховували іноземні Великодні пісні ?

#proпрофесії 2-В клас
?Перша домедична допомога
У нашому житті екстренні ситуації виникають несподівано. А особливе значення в реаліях сьогодення має вміння надати першу медичну (долікарську) допомогу.☝️
Учні 2-В класу (вч.Турянська Г.Я.) отримали приємні емоції та найголовніше важливі знання, завдячуючи мамі-медику Лапчук Ірині?‍⚕️

#proпрофесії 5-В клас
У школі розпочато реалізацію проєкту з метою ознайомлення дітей з різними професіями.
Професія ветеринара складна і відповідальна ??.
До учнів 5-В класу (кл.кер. Гарват С.В.) завітали ветеринари п.Юрій та п.Марта Мойсей, які не лише розповіли про специфіку їхньої роботи, але й показали, як виміряти пульс тваринам і послухати їхні легені чи серцебиття за допомогою стептоскока ?. А під мікроскопом діти розглядали шкіру змії ?та справжню кров ??
Діти отримати багато вражень, та, можливо, хтось із них обере професію ветеринара??‍⚕️