Правила поведінки в екстремальних ситуаціях
#День_цивільного_захисту
У житті нерідко трапляються події, що можуть нашкодити здоров’ю. Такі події прийнято називати надзвичайними ситуаціями.
Мандюк Ю.,тато учениці 2-Б кл. (вч. Качор М.В.) розповів дітям про правила поведінки в екстремальних ситуаціях.

"Абетка пожежної безпеки" від представника ДСНС Гвардєєва А.В.
#День_цивільного_захисту
Пожежа?- найпоширеніше лихо у світі. Як поводитися, щоб не сталася пожежа??Про це діти 1-Б класу (кл.кер. Грудка С.В.) дізналися на уроці “Абетка пожежної безпеки”.
Представник ДСНС Гвардєєв А.В., батько учня класу, провів із дітьми бесіду та усі переглянули навчальне відео. Цікаво розіграли сценки різних життєвих ситуацій (виклик пожежної служби, запах диму з сусідньої кімнати ). Провели ігри: “Так чи ні”, “Лабіринт”, “Вогонь – друг, вогонь – ворог”.
Конструювання пожежної машини ? з геометричних фігур надзвичайно зацікавило першокласників.
Насичено минув День цивільного захисту ?

Як діяти під час різних стихійних явищ дізналися учні 3-А класу
#День_цивільного_захисту
Наука і техніка за роки цивілізації пішли дуже далеко, але людство і досі не може протистояти стихійним лихам. Передбачити можливо, усунути наслідки, але подолати їх не під силу сучасній людині. Про те, як діяти під час різних стихійних явищ розповіла учням 3-А класу (кл. кер. Стадник С.П.) інспектор сектору ювенальної превенції ЛРУ2 лейтенант ГУМП у Львівській області, лейтенант поліції Жолнович Марта.
ДІТИ отримали відповіді на усі питання.
Цікавим і пізнавальним був урок з цивільного захисту ?

Воєнізована естафета до Дня цивільного захисту
Ми всі знаємо, як діяти під час техногенних небезпек. Але як часто ми тренуємося та відпрацьовуємо свої навички? Сьогодні, у День цивільного захисту, учні 10-х класів (уч. фізкультури Якушевський Е. О.) пройшли воєнізовану естафету: перестрибували через перешкоди, “виносили поранених”, вправлялися з противогазом і т.д.

Урок пам'яті "Голосить дзвін стривожено у квітні"
#День_цивільного_захисту
Ти відомий сьогодні кожному
Не ім’ям своїм, а бідою.
Тою вулицею порожньою
Понад прип’ятською водою….
Ніч з 25 на 26 квітня 1986 року назавжди вписана в історію усього людства чорними літерами.
До Дня цивільного захисту в 10-Б та 10-В класах (уч.історії Моравська Н.І.) відбувся урок пам’яті “Голосить дзвін стривожено у квітні”
Пам’ятаємо, усвідомлюємо, розуміємо….??

Учні 5-х класів переглянули мультфільм "Пес Патрон: правила поводження на замінованих територіях"

У День цивільного захисту, учні 5-х класів переглянули мультфільм “Пес Патрон: правила поводження на замінованих територіях” та повторили правила поведінки при виявленні підозрілих предметів.

"Тіні Чорнобиля в об'єктиві майбутнього"
#День_цивільного_захисту
«Запобігти, попередити, врятувати» – головне завдання ЦЗ.
Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, сьогодні, 27 квітня, у школі відбувся День цивільного захисту.
Зокрема під гаслом “Тіні Чорнобиля в об’єктиві майбутнього” учні 5-Б класу (кл.керівник Моравська Н.І.) обговорили Чорнобильську катастрофу, яка залишила слід не тільки в життях , а й у серцях українців ??

Урок пам'яті Чорнобиля у 2-Б класі
Чорнобильська катастрофа 1986 року змінила історію Європи та вплинула на життя тисяч людей, ставши причиною численних смертельних випадків та небезпечних захворювань.
Хвилиною мовчання розпочався урок пам’яті Чорнобиля у 2-Б класі( вч. Качор М.В.).

Таємниці роботи викладача Львівського торговельно-економічного університету ЛТЕУ розкрила учням 8-А класу (кл. кер. Глібовецька Є. І. ) мама однокласника Богдана. Рущишин Надія Михайлівна, доктор економічних наук, професор, дала багато порад майбутнім студентам, як не помилитися у виборі професії. Багато запитань від учнів свідчили про те, що зустріч зацікавила усіх.