Писанка- унікальний артефакт української культури. Пронизана “кривулькою”, засіяна “ружами”, оживлена співом “пташок”, вона упродовж століть відігравала важливу роль у духовному житті людини.
У магію писанкування, запаху воску, потріскування вогника свічки і народження на яйці білобарвних зображень поринули учні 5-Б класу (кл. керівник Моравська Н.І.) завдяки майстрині – п. Ірині Кметь.

Учні 5-В класу переглянули український мультфільм «Мавка. Лісова пісня»
В атмосферу магії та дива потрапили учні 5-В класу (кл.кер. Гарват С.В) під час перегляду українського мультфільму «Мавка.Лісова пісня»
Головна думка стрічки: любов – наша найбільша цінність. «Я жива, я буду вічно жити, я в серці маю те, що не вмирає» – ці слова Лесі Українки суголосно зазвучали у кожному серці❤️

Підняття Державного Прапора України!
Підняття прапора та виконання гімну наша добра традиція.
Також хвилиною мовчання ми вшановуємо пам’ять тих, хто загинув у російсько-українській війні!
Почесну місію підняття прапора мали учні 5-В класу (кл.кер.Гарват С.В.)


Вітерець несе нам весну з далеких країн, а ми не можемо натішитися нею. З цієї нагоди у школі відбулося особливо світле і прекрасне спортивне свято для учениць 7️⃣-х класів (уч. фізкультури Якушевський Е. О.). Команд чекало багато випробувань: потрібно було “побігти в крамницю” та “купити продукти”, “відвести діточок у дитсадок”, “приготувати обід”, “попрати білизну”, “погуляти з малюком” та на завершення зібрати іграшки і гайда відпочивати. Змагання вдалося на славу! Всі дівчата отримали грамоти за активну участь у змаганнях!


Український “Сократ”, мандрівник-просвітитель, гуманіст, талановитий педагог та учений, музикант, наш сучасник – ГРИГОРІЙ СКОВОРОДА. Рідкісний приклад гармонії слова і діла, науки і життя.
Саме про Варсаву (сина свободи), як називав себе філософ-мислитель, розповідали учні 7-Б класу (кл. кер. Жеребецька І.Б.) на Літературному святі з нагоди 300-річчя від дня народження талановитого УКРАЇНЦЯ. Школярі співали пісні на слова поета, розказували його байки, читали афоризми, розповідали про те, що Григорій Савич творив своїм ученням не тільки книжки, але й подавав практичну науку людині, як їй найгармонійніше жити в цьому світі.
І як би російські загарбники не намагалися сьогодні знищити світ Сковороди, зруйнувавши меморіальний музей філософа у селі Сковородинівка Харківської області, духовний світ “Діогена зі Слобожанщини” збагачує і збагачуватиме нові покоління українців.
Щиро ДЯКУЄМО нашим Героям-захисникам за можливість навчатися!


Кожному з нас неможливо уявити життя без води. Вона живить кожну клітинку, оновлює, оздоровлює і охолоджує, адже наш організм на 70% складається з води. З яких джерел до Львова потрапляє вода, як вона очищається дізнавалися учні 5-Б класу (кл. кер. Моравська Н.І.) у ” Центрі води”.