Український “Сократ”, мандрівник-просвітитель, гуманіст, талановитий педагог та учений, музикант, наш сучасник – ГРИГОРІЙ СКОВОРОДА. Рідкісний приклад гармонії слова і діла, науки і життя.
Саме про Варсаву (сина свободи), як називав себе філософ-мислитель, розповідали учні 7-Б класу (кл. кер. Жеребецька І.Б.) на Літературному святі з нагоди 300-річчя від дня народження талановитого УКРАЇНЦЯ. Школярі співали пісні на слова поета, розказували його байки, читали афоризми, розповідали про те, що Григорій Савич творив своїм ученням не тільки книжки, але й подавав практичну науку людині, як їй найгармонійніше жити в цьому світі.
І як би російські загарбники не намагалися сьогодні знищити світ Сковороди, зруйнувавши меморіальний музей філософа у селі Сковородинівка Харківської області, духовний світ “Діогена зі Слобожанщини” збагачує і збагачуватиме нові покоління українців.
Щиро ДЯКУЄМО нашим Героям-захисникам за можливість навчатися!