#proпрофесії 7-А клас
Попри всі негаразди, які переживає наша країна – життя триває. Зовсім скоро учням 7-А класу (кл.кер. Антощук І.І.) доведеться обирати майбутню професію. Це дуже відповідальний крок у житті і робити його потрібно свідомо. Кожен хоче займатись тим, що його цікавить, а також принесе матеріальне забезпечення.
Допомогти дітям розібратись у світі професій, ознайомити з перевагами і перспективами окремих з них прийшли батьки.
Із своїм напруженим графіком роботи учнів ознайомив керівник відділу освіти Галицького та Франківського районів Львова п. Андрій Сороківський. Він розповів якою відповідальною і складною є робота керівника, а також скільки людей працюють для того, щоб учні могли щоденно навчатись у школі.