#proпрофесії 7-Б клас
Саме про роль економічних знань, які дають змогу людині орієнтуватися у сфері бізнесу і не лише, допомагають прийняти правильне рішення при виборі роботи спілкувалися учні 7-Б класу (кл.кер. Жеребецька І.Б.) з п.Оленою Гутник, головним економістом, мамою учня нашого класу.
Економіст, бухгалтер, статист … Що поєднує ці професії, у чому їх відмінність? Саме про роль економічних знань, які дають змогу людині орієнтуватися у сфері бізнесу і не лише, допомагають прийняти правильне рішення при виборі роботи спілкувалися сьогодні учні 7-Б класу СЗШ 90 м.Львова з п.Оленою Гутник, головним економістом, мамою учня класу.
Дякуємо п.Олені за доступність і обгрунтованість викладу думок щодо важливості вищезазначених професій!