Сьогодні, у День легеневої гіпертензії, по всьому світі проводять різноманітні заходи, щоб підвищити обізнаність, розуміння захворювання ЛГ та сприяти розвитку дбайливого ставлення до фізичного здоров’я. Учні 6-В класу (кл. кер. Пач О. Г.) у символічний спосіб підтримали пацієнтів з цією рідкісною хворобою – створили арт-інсталяцію з паперових метеликів, які є символом ЛГ.

Командотворчі ігри з використанням ігрового парашута
Командотворчі ігри з використанням ігрового парашута провела у 8-Б класі (кл.кер. Коваль Н.М.) практичний психолог Лобас Надія «Єдність – це наша сила». Учні вчилися узгодженості дій та взаємодії, а також відчули себе частиною команди. Усі отримали гарний настрій ? та позитивні емоції ?.

Учні 6-х класів визначали види рослин, придатних для вирощування в певних умовах
Поглянь, мій друже, як красиво! ?
Фіалки – це весняне диво.
Людині завжди хотілося мати поруч із собою красиві рослини?, що прикрашають її будинок. Учні 6-х класів (уч. біології Вілюра С.Й.) визначали види рослин, придатних для вирощування в певних умовах.