Штучний інтелект - помічник чи перешкода у навчанні? Обмін досвідом!
Штучний інтелект – помічник чи перешкода у навчанні??
?‍??‍?Учителі спільноти математики, інформатики, фізики обмінялись досвідом та ідеями використання додатків на основі ШІ, а також обговорили нові виклики, з якими зустрічаються в сучасному цифровізованому світі.
Так, ШІ може виконувати завдання, які не під силу вчителю, але саме вчитель? володіє талантом створювати особистісні зв’язки з учнями, мотивувати їх, навчати соціальній взаємодії та співпраці, критичному мисленню. А саме ці якості є ключовими перевагами для досягнення успіху в майбутньому.??

Участь учнів 4-х класів у фінальному етапі змагань «Lviv School Quiz»
Хороший досвід з хорошим результатом – це вже перемога!???
Команда учнів 4-х класів (класні керівники Оксана Антошик, Наталія Гриник) взяла участь у фінальному етапі змагань «Lviv School Quiz» ?
Отриманий досвід – це запорука наших майбутніх високих здобутків! ?
Команда «Smart», ви – The Best!?
Пишаємося вами!!! Молодці!!!?

День Героїв- це день пам'яті всіх українців, які віддали своє життя за незалежність Української держави!
День Героїв- це день пам’яті всіх українців, які віддали своє життя за незалежність Української держави??.
Учні 8-В класу(класний керівник Марія Мукан) в Бібліотека для дітей “Сихівська” вшанували пам’ять всіх героїв, які відстоювали суверенітет і незалежність та зараз ведуть боротьбу за нашу свободу.
Україна була, є і буде! Слава Україні!

Учні 6-В класу відвідали таємничі підземелля Львова!
Пізнання історії свого міста ?? – процес цікавий та захоплюючий. Учні 6-В класу (класний керівник Оля Пач) відвідали таємничі підземелля Львова (Підземелля Гарнізонного храму, Львівський музей історії релігії, музей скла), дізнались багато цікавого? та отримали безліч позитивних вражень та емоцій?.

Крим – південний рубіж, над яким у найближчому часі знову замайоріють український та кримськотатарський стяги ??. Протягом цього тижня учні 7-х класів (уч. історії Христина Пікулицька) досліджують історію середньовічних державних утворень на території пів острова: римське та візантійське панування, держава Феодоро, генуезькі колонії, васальна залежність від Золотої Орди і хоч і не довга, та все ж незалежність Кримського ханства?.

Усією шкільною спільнотою відгукнулися на заклик Юрія Поповича, колись нашого учня, а зараз члена ГО “Єноти Миротворці”, який допомагає військовослужбовцям ЗСУ та мешканцям прифронтових територій, які опинилися у складних життєвих обставинах.
Енергетичні батончики, засоби особистої гігієни, корм для домашніх тваринок, продукти харчування та ін. уже передали волонтерам.

Разом і до перемоги!??

Депортація кримських татар 18-20 травня 1944 року – один з найстрашніших прикладів злочинів радянської влади, вчинених нею під час Другої світової війни. Учні 9-А та 9-Б класів провели урок-практичне заняття на тему «Через роки пам`ять пророста…» (уч. історії Галина Петренко).