Участь учнів 4-А класу в дистанційній олімпіаді з української мови від Всеосвіти «ВЕСНА-2023»
Дуже приємно отримувати нагороди?
От і учні 4-А класу (класний керівник Олександра Стасишин) знову взяли участь в дистанційній олімпіаді з української мови від Всеосвіти «ВЕСНА-2023» та отримали Дипломи та Сертифікати.
Молодці!!! ?
Щирі вітання і наступних перемог! ??

У День пам’яті жертв депортації кримськотатарського народу учні 10-А та 10- Б класів (уч. історії Наталія Моравська) вшанували пам’ять тих, хто 18-20 травня 1944 року став жертвою одного із злочинів радянського тоталітарного режиму.

Скоро канікули, але вчителі не думають про відпочинок.

Освітянська спільнота учителів фізичної культури провела методичне засідання, на якому ділились досвідом, який здобули на курсах #Весела_фізра, як весело і креативно проводити уроки фізкультури .

Навчання забагато не буває! Обмін досвідом!
Навчання забагато не буває?
Використання сучасних інтерактивних ресурсів з англійської мови, інноваційних технологій? та онлайн платформ для комбінованого навчання іноземних мов обговорили вчителі освітянської спільноти іноземних мов разом з Валентиною Гіль, власницею книгарні, що спеціалізується на вивченні іноземних мов, Ольгою Ярською, методистом представництва британського видаництвпа Пірсон /Dinternal Eдьюкейшн у Львові та Західному Регіоні, та Тетяною Мережко, перекладачем, викладачем німецької мови, досвідченим методистом Dinternal Education, співавтором ресурсу Perfekt für die Ukraine, які люб’язно погодились продемонструвати елементи методичних інтерактивних ресурсів??.

Обмін досвідом
Інформаційно-комунікаційні та комп’ютерні технології? полегшують навчання, роблять його максимально ефективним, цікавим та доступним?. Досвідом застосування і створення комп’ютерних презентацій до проєкту «Обкладинка на зошит. Основна технологія – виготовлення виробу машинним способом. 6клас» поділилася вчитель трудового навчання Олеся Віталіш.