День Матері у 5-В класі!
Терпляча і любляча,
Мужня, нескорена, вічна…
Уклін тобі і слава!??
У чудовий весняний день, напередодні Дня Матері, учні 5-В класу (класний керівник Софія Гарват, учитель музики Вадим Бриж) зібралися, щоб поговорити про найближчу людину для кожного – маму ? і привітати з цим святом прекрасних рідних жінок???

Є особливе свято, яке не має і не може мати ані політичних, ані расових, ані географічних кордонів – це СВЯТО МАТЕРІ. Мами є і завжди будуть всюди і у всіх. Напередодні цього свята учні 7-Б класу (кл. кер. Ірина Жеребецька) вшановували найріднішу людину – МАМУ, висловлювали свою щиру повагу та подяку за її любов, підтримку, відданість та самопожертву.

Львову – 767 років! У минулі вихідні львів’яни святкували День міста, присвячений цьогоріч нашим захисникам. А вчора учні 7-Б класу (кл. кер. Ірина Жеребецька, уч. історії Христина Пікулицька) у рамках цього свята продовжили відкривати для себе таємничі підземелля Львова, які сягають ще ХІІІ століття (Підземелля Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла та підземелля Львівського музею історії релігії).

Дякуємо чудовим екскурсоводам – Андрію Афтанасу та Олегу Друздєву!

Та найперше – дякуємо нашим Героям-захисникам за можливість ходити вулицями рідного міста і дізнаватися його історію!??