Участь учнів 10-Б класу в конкурсі проектно-дослідницьких та реферативних робіт "Хімічні реалії"
Що таке харчові добавки? Чи шкідливі вони?
Чи можна їх споживати??
На такі запитання шукали відповіді учениці 10-Б класу (учитель хімії Іванка Єдинак), взявши участь в конкурсі проектно-дослідницьких та реферативних робіт “Хімічні реалії”??
І не дарма! У творчій номінації вибороли ІІ місце ?у місті.
Вітаємо! ???
Молодці!?

Грамотою нагороджується Ваксман Вероніка, учениця 5-Г класу (кл.кер. Катерина Кравс та уч. предмету «Пізнаємо природу» Зоряна Бешлей), за проведення шкільної роботи «Пропощування квасолі».
Бережемо природу Землі разом!

Різноманітні високі технології стрімко увірвалися в наше життя, побут, а також освіту. Саме STEM-освіта надихає та мотивує майбутнє покоління використовувати гаджети для навчання та проводити різні дослідження як науковці. Учні 5-Б, 5-В та 5-Г класів (уч. предмету “Пізнаємо природу” Зоряна Бешлей) взяли участь у Всеукраїнському STEM-тижні, який проходив у рамках фестивалю STEM-весна 2023!

Учні 6-х класів учасники обласного конкурсу «Лабораторія на підвіконні»
Чи є сила у маленьких насінин??
Від насінини до рослини?.
Виділення кисню рослинами.
Учні 6-х класів Мойса Анна-Марія, Ганяк Таїсія, Веселовський Юрій, Коваль Олег (учителька біології Світлана Вілюра) учасники обласного конкурсу «Лабораторія на підвіконні» Львівська обласна Мала академія наук учнівської молоді.? З метою популяризації знань з біології, підтримки обдарованих дітей, залучення їх до? науково-дослідницької діяльності.
Так тримати! ? За нами майбутнє??

Онлайн-сервіс Kahoot на уроках хімії
Онлайн-сервіс Kahoot – це ігрова платформа для навчання ?‍?. Він дає змогу створювати інтерактивні навчальні ігри, вікторини. Такі ігрові форми роботи вчитель хімії Ірина Чучвера використовує на уроках у 8-х класах. Під час гри в класі панує позитивна атмосфера ?, учні з захопленням виконують запропоновані їм завдання. Це викликає інтерес до вивчення хімії!?