Учителі шкільної освітянської спільноти біології та хімії побували у крутій хімічній лаборатої!
Lviv Open Lab ? – це простір інноваційної освіти на Сихові?; коворкінг для тих, хто шукає місце для того, щоб попрацювати, навчитися чи зібратися з командою?. Учителі шкільної освітянської спільноти біології та хімії (Ірина Чучвера, Іванка Єдинак, Наталія Дмитрівна Козловська, Світлана Вілюра) побували у крутій хімічній лабораторії?, де до науки можна доторкнутися, а не лише прочитати про неї.
Навчаємо інших і вчимося самі!??

У переддень свята Дня матері учні 2-А класу виготовляли жіночу прикрасу власноруч!
Скільки різних звертань можна підібрати для найдорожчої людини! ? Мамо, мамочко, матусю, ненько, мамусю…. ? У переддень свята Дня матері учні 2-А класу (класний керівник Ірина Новосядла) виготовляли жіночу прикрасу власноруч. Діти працювали натхненно і зосереджено. Адже це подарунок для МАМИ! ??

Учні 1-А класу з вчителем англійської мови Іриною Гнатів виготовили вітальну листівку!
Мама – найдорожча людина у світі для кожного! ? Mother, mum, mommy – милозвучно у всіх мовах ?. Щоб зробити приємне для рідної матусі діти 1-А класу (класний керівник Оксана Потюк) із вчителем англійської мови Іриною Гнатів виготовили привітальну листівку англійською мовою ???!

Учні 4-В класу з учителем англійської мови Мар'яною Павельчак створювали листівочки для своїх найкращих та найрідніших матусь!
З нагоди дивовижного свята – Дня Матері, учні 4-В класу (учитель англійської мови Мар’яна Павельчак) створювали листівочки для своїх найкращих та найрідніших матусь. Долоньки ?на листівочках – символізують працю, яку кожна матуся вкладає в своїх діток, серденько❤️ – безмежну любов, а квіточка ? – дитячу вдячність. Вітаємо наших матусь та бажаємо – Happy Mother’s DAY!!!

У 3-А класі відбувся майстер-клас з розпису горняток!
Найріднішій, наймилішій, найкращій МАТУСІ❤️‍!
У 3-А класі (класний керівник Світлана Стадник) відбувся майстер-клас з розпису горняток?.
Талановиті дітки творили прекрасне для своїх рідних матусь. Творча атмосфера під пісні про маму сприяли роботі. Діти вклали усю любов і щирість?!
Спадіваємось МАМАМ сподобається такий даруночок???!

Учні 1-А класу виготовили чарівні гіацинти для мами, своїми руками!
Напередодні Дня матері, коли весь світ говорить мовою любові?, вдячності ? та мовою квітів???, учні 1-А класу (класний керівник Оксана Потюк) виготовили чарівні гіацинти для мами, своїми руками!