Учні на уроках біології не лише дізнаються про неймовірних представників тваринного світу, а й самі вчаться зображати їх на папері, беручи участь у різноманітних проєктах та конкурсах. А найкращі роботи учнів 7 класів (уч. біології Зоряна Бешлей) були відзначені нагородами!

Пам’ять про минувшину та її збереження — знову актуальне питання в умовах війни. Тому збирати та правильно зберігати історичні пам’ятки вчимося у шкільному музеї “Мистецька Львівщина”. Щиро вдячні завідувачу музею Ірині Жеребецькій за тематичну екскурсію учням 7-Г класу (кл. кер. Христина Пікулицька).

“Кожен порядний українець має побувати в Берестечку”?⚔️,- каже мама Наталочки, головної героїні повісті Зірки Мензатюк “Таємниця козацької шаблі”. Разом з героями твору помандрували учні 5-Б класу на інтегрованому уроці української літератури? (уч. Христина Моравська) та історії ?( уч. Наталія Моравська) величними замками України.???
Читати повністю…