Обмін досвідом - це завжди взаємозбагачення і шлях до удосконалення!
Обмін досвідом?- це завжди взаємозбагачення і шлях до удосконалення?.
Учителі освітянської спільноти учителів історії, географії та християнської етики ділилися досвідом ролі тимбілдингу ? в реалізації концепції НУШ під час дистанційного навчання.

Єдиний національний урок з правил дорожнього руху “Безпечна дорога додому” у 7-А (кл. кер. Ірина Антощук) та 7-Г (кл. кер. Христина Пікулицька) класах: учні повторили правила вуличного руху, пригадали послідовність надання першої домедичної допомоги при різних пораненнях та переглянули навчальні відео. Пізніше, під час походу на екскурсію, діти мали можливість попрактикуватися правильно переходити вулицю на регульованих та нерегульованих переходах, йти у колоні та їхати у громадському транспорті.

Міжнародний день музеїв!
Українська вишиванка сьогодні – символ незламності та виразник героїзму і боротьби з ворогом!!!?? Етнічні вишиті сорочки демонстрували учні в День вишиванки та Міжнародний день музеїв?. І не лише демонстрували, а й розповідали про техніки вишиття, розміщення візерунків, матеріал для вишивки, крій та символіку. Ці вишиванки для нас особливі, бо є безцінними скарбами шкільного музею «Мистецька Львівщина (керівник Iryna Zherebetska), якому присвоєно звання «зразковий музей».
Все буде УКРАЇНА!

День Вишиванки 2023!
Вишиванка – це промінь сонця☀️ і блакитне небо ⛅️, різнобарвні квіти ? і високі дерева?. Вишиванка – це ти і я. Вишиванка – це наша земля ??!!!
Українська вишиванка — це про любов, про боротьбу і про перемогу. Це наш генетичний код! Це символ вільних людей??!
Вишиванки додали нам настрою?, сили і впевненості?!
Любимо нашу Україну!??

Клас безпеки - ВІДКРИТО!!!
❗️Безпека та захист стали, як ніколи, актуальними питаннями цього року. А безпека та захист дітей – перш за все‼️
Дирекції школи спільно із представником ДСНС України Андрієм Гвардєєвим, Дитяча Школа Народних Мистецтв та за підтримки наших неймовірних БАТЬКІВ ?? вдалося втілити у життя проєкт «Клас безпеки»?. Його головна мета – навчити школярів? основ безпечної поведінки, вберегти їх від ймовірних надзвичайних ситуацій. І зробити це в ігровому захопливому форматі з повним зануренням дітей у процес навчання.
Клас безпеки – ВІДКРИТО!!! ?
До роботи у класі будуть залучатися педагогічні працівники, фахівці ДСНС України, Національної поліції, медичні працівники, практичні психологи, учасники бойових дій, фахівці з мінної безпеки.
Бережіть себе і навчайтесь правилам безпеки!
Все буде Україна!??

Командотворення! Віримо в наше вільне й квітуче майбутнє!
Війна не зупинила наші мрії і плани! ??
Ми любимо нашу школу і кожен день працюємо, щоб територія ставала ще більш затишною, красивою, квітучою та комфортною? Ніхто не стояв осторонь, дирекція, вчителі, учні, технічні працівники – всі дружньо працювали. Ось так з любов’ю ?впорядкували наші клумби???.
Дякуємо за допомогу президенту Федерації гандболу Львівської області Роману Федишину та Роман Бедрій, а також ФОП «Пришляк».
Віримо в наше вільне й квітуче майбутнє! ??
Разом до ПЕРЕМОГИ!