Клас безпеки - ВІДКРИТО!!!
❗️Безпека та захист стали, як ніколи, актуальними питаннями цього року. А безпека та захист дітей – перш за все‼️
Дирекції школи спільно із представником ДСНС України Андрієм Гвардєєвим, Дитяча Школа Народних Мистецтв та за підтримки наших неймовірних БАТЬКІВ ?? вдалося втілити у життя проєкт «Клас безпеки»?. Його головна мета – навчити школярів? основ безпечної поведінки, вберегти їх від ймовірних надзвичайних ситуацій. І зробити це в ігровому захопливому форматі з повним зануренням дітей у процес навчання.
Клас безпеки – ВІДКРИТО!!! ?
До роботи у класі будуть залучатися педагогічні працівники, фахівці ДСНС України, Національної поліції, медичні працівники, практичні психологи, учасники бойових дій, фахівці з мінної безпеки.
Бережіть себе і навчайтесь правилам безпеки!
Все буде Україна!??