Вітаємо команду нашої школи з першим місцем на останній грі районного етапу LvivSchoolQuiz та дев’ятим місцем за підсумками трьох ігор серед 8-9-х класів! Пишаємося нашими учнями!

̶Н̶і̶к̶о̶л̶и̶ знову…
У День пам’яті та примирення учні 7-х класів (уч. історії Пікулицька Х. І.) пригадали події Другої світової війни. Політика умиротворення, Мюнхенська угода 1938 р., “Дивна війна”, нацистська та фашистська ідеології — усе це болючі історичні паралелі, які діти вчаться проводити та усвідомлювати.

Наш випускник, Юрій Попович, член ГО “ Єноти Миротворці“, допомагає військовослужбовцям ЗСУ та мешканцям прифронтових територій, які опинилися у складних життєвих обставинах. Ми вирішили підтримати ініціативу Юрія і вас також закликаємо долучитися до збору. Актуальні потреби на сьогодні:
➡️Окопні свічки
➡️Енергетичні батончики / енергетичні напої / солодка вода
➡️Засоби особистої гігієни / серветки / туалетний папір / одноразовий посуд
➡️Корм для собак / котів
➡️Маск сітки
➡️Елементи живлення / Павербанки / ліхтарики / батерейки
➡️Порошок для прання/ мило / плин
➡️Продукти харчування / консерви
Усю допомогу просимо приносити класним керівникам до четверга, 11 травня.

СЗШ №90 м. Львова
запрошує учнів 2-6 класів
з 5 червня до 16 червня
з 9:00 до 16:00
в Школу дозвілля
“Нарнія”

“Нарнія” — це світ пригод, фантазії, магії, мандрівок, цікавих ігор, музики, танців, конкурсів (розваг), майстер класів, квестів, спортивних змагань (руханок), театру, Funny English та незабутніх вражень.

За детальною інформацією просимо звертатися до класних керівників.

Учні 3-В класу вшанували День пам'яті і примирення!
Ми прагнемо жити у світі, де немає місця ксенофобії і расизму. І ми не маємо права забути, яку ціну заплатили наші предки, щоб українці мали можливість жити в світі, де панує повага та рівність. Пам’ятати, що означають слова: “Ніколи знову”.
Учні 3-В класу (кл.кер. Леся Крилишин) вшанували День пам’яті і примирення, виготовили символ пам’яті, який символічно посадили вздовж кордону України ??