Проєкти - невід'ємна частина освітнього процесу!
Проєкти – невід’ємна частина освітнього процесу?. Представленням проєктів завершується навчальний рік з предмету «Природознавство. Твої фізичні відкриття» для учнів 6-А класу (учитель Мирослава Камінська), що навчаються за програмою «Інтелект України». Це перший дослідницький проєкт ??️. Перший, але цікавий і успішний? .

Учні 7-В класу ознайомилися із професією лікаря в Дитячій поліклініці Веселка!
Медицина – велична наука?
Важко переоцінити, наскільки важливою є ця галузь людських знань, умінь та досвіду. Учні 7-В класу (класний керівник Ірина Подоляк) ознайомилися із професією лікаря ?‍⚕️ – стоматолога, офтальмолога та отоларинголога в Дитяча поліклініка Веселка.
Дякуємо за цікаву та пізнавальну розповідь.

Зустріч учнів 5-В класу із провідним інспектором Валерієм Ващуком
❗️Безпека понад усе!
Відбулася зустріч учнів 5-В класу (класний керівник Софія Гарват) із провідним інспектором ВЗНС УЗНС та ЦЗ по Львівській МТГ ГУ ДСНС України у Львівській області Валерієм Ващуком.
? Дітям нагадали основні правила пожежної і мінної безпеки, дізналися як діяти у різних загрозливих для життя ситуаціях.
? Крім того, п. Валерій ознайомив учнів із пожежно-рятувальним спорядженням, показав обладнання пожежного автомобіля, розповів про роботу вогнеборців. ?
На завершення відбулися вправи на стресостійкість із практичним психологом Надією Лобас.

Інтегрований урок з хімії та англійської мови в 10-Б класі!
Без кави ☕️ немає забави, а також інтегрованого уроку з хімії та англійської мови ?. Учні 10-Б класу (вчитель хімії Іванка Єдинак, вчитель англійської мови Анастасія Токарська) взяли участь у пізнавальному та ароматному відео-уроці. Розмовляли про міфи, пов’язані з кавою, її хімічний склад, історію, найпоширеніші види, способи приготування, плюси та мінуси для людського організму.
Учні спробували себе у ролі синхронних перекладачів, отримали позитивні емоції, слухаючи та смакуючи кавові ноти.
Learning something new is always fun ?
Нехай Україна переможе!??

Практика «Спільного читання» на уроці української літератури у 8-Б класі!
Діти, які багато читають?, добре навчаються, вміють себе контролювати, планувати та досягати поставлених цілей ?. Багатий словниковий запас – гарантований бонус читача!!! ?
Практика «Спільного читання» на уроці української літератури у 8-Б класі ( вчитель Наталія Коваль).
Освічена нація – непереможна!??

Не лише навчаємо, а й ділимось досвідом!
Не лише навчаємо, а й ділимось досвідом?
Учителі початкових класів (Людмила Чорна та Галина Турянська) під час засідання освітянської спільноти презентували досвід☝️, здобутий на курсах від Освітнього центру Верховної ради України «Наш парламент: досліджуємо, розуміємо, впливаємо» для 3-4 класів.
Працюємо спільно на перемогу??
Освічена нація – непереможна!

Закінчились змагання з ,,шкільної ліги” по футзалу Сихівського району. Збірна учнів 5-6 класів (уч. фізкультури Марія Гнівушевська та Оксана Онишкевич) посіли почесне 3 місце?. Велика подяка за допомогу у підготовці команди нашим випускникам – гравцям збірної України та Львівської “Енергії” з футзалу Радевич В., Войтович Н. та Михайлюсю Д.