STEM -наука, технологія, інженерія та математика. Ми віримо, що ці предмети разом знайшли спосіб змінити світ! І саме тому наші учні разом із вчителем Іриною Любчак працюють над проєктами, використовуючи робототехніку mBlock, яка поєднує ці чотири дисципліни.

За допомогою mBlock, наші учні створюють свої власні програми.Це надає їм можливість розвивати навички логічного мислення, проблемного та творчого мислення, а також вирішувати завдання в команді.

Однак, найважливіше використання mBlock – це стимулювання учнівського інтересу до STEM-дисциплін. Вони бачать, як наука, технологія, інженерія та математика застосовуються у реальному житті, і усвідомлюють, як ці знання можуть допомогти їм у майбутньому.

#Середня загальноосвітня школа 90 #ЗСШ90 #STEMосвіта  #mBlock #інформатика #навчання #майбутнє