Успішне завершення курсу з громадянської та парламентської просвіти від Освітнього Центру Верховної Ради України!
☺️ Друзі, ви просто неймовірні!
? Нещодавно ми дізналися, про вручення сертифікатів учням 8-10 класів, які успішно пройшли курс з громадянської та парламентської просвіти від Освітнього Центру Верховної Ради України!
??‍???‍? Протягом жовтня-грудня 2022 року, школярі СЗШ №90 міста Львова, взяли участь у 10 вебінарах та успішно склали фінальний тест.
? На власній Фейсбук-сторінці освітяни навчального закладу зазначили: «Громадянська парламентська просвіта сьогодні особливо актуальна, адже спрямована на підвищення обізнаності юних громадян щодо устрою та функціонування Верховної Ради України, посилення спроможності школярів до ефективної політичної участі, відповідального ставлення до своїх громадянських прав й обов’язків».
? Пишаємося кожним із вас!
@Управління освіти Львова